| Fiyat | : | 23.876,10 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,6) | : | 17.053,27 TL Kazancınız 6.822,84 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 17.394,34 TL |
| Motor Tipi | Fırçasız |
| Kesme Genişliği | 33cm |
| Uzunluk | 173cm |
| Çalışma Süresi | 2.5Ah - 70 Dk. |
| Dönüş Hızı | 5,200-6,500rpm |
| Tutma Kolu | Pilot |
| Misina | 2.0 mm |
| Hız | 2 Kademe |
| Aküsüz Ağırlık | 2.7 Kg |
| Ses seviyesi | 93 dB(A) |
| ST1301E-S KİT | 2.5Ah akü ve standart şarj cihazı dahildir. |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | EGOST1301E-S |
| Marka | Ego |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.