| Fiyat | : | 2.336,71 TL |
| İndirimli Fiyat (%17,8) | : | 1.921,59 TL Kazancınız 415,12 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.960,02 TL |
Dimartino Bahçe Grubu ürünlerinin tamamı İtalyada üretilmektedir,evinize,işyerinize ve yaşam alanlarınıza enerji katan bahçe,balkon,teras,sera yada çiftlik gibi alanlar için estetik,pratik ve genel amaçlı kullanım alanları için tasarlanmışlardır.
| Sıvı Atış Mesafesi Minimum : | 2 m |
| Sıvı Atış Mesafesi Maksimum : | 7.5 m |
| Paket Adedi : | 6 |
| Malzeme Kodu : | G4004/BOX/V1 |
| Is Kapasitesi/1 depo : | 750 m² |
| Hacim : | 10 lt |
| Çalışma Basıncı : | 3 bar |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | DİMARTİNOMARY10LT |
| Marka | Dimartino |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.