| Fiyat | : | 219.034,51 TL |
| İndirimli Fiyat (%38,9) | : | 133.875,52 TL Kazancınız 85.158,98 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 136.553,03 TL |
-RAKİPSİZ ÜÇ KADEMELİ GÜÇ
-ÇALIŞMA IŞIKLARI Yeni güçlü LED farlar
-DEBRİYAJ KİLİDİ Debriyaj kilit sistemi hem tahrik hem de burgu kavramasını devrede tutar.
-MAVİ PABUÇLAR Daha iyi manevra kabiliyeti için yüzeylerde kaymanıza olanak tanır.
-GÜÇLÜ MOTOR Cub Cadet 4 zamanlı OHV kış motorları, özellikle düşük sıcaklıkta çalışma için geliştirilmiştir.
-KONFORLU KULLANIM Ergonomik tutma kolu tasarımı ve ısıtmalı yapısı sayesinde, en soğuk koşullarda bile rahat bir kullanım sunar.
-PALETLİ SİSTEM Kar koşullarına ve yüzey türüne bağlı olarak üç seviyeli çalışmaya izin vererek, eğimli veya yokuşlarda içinizin rahat olmasını sağlar.
| Motor , Tekerlek Tipi : | Euro 5 - Paletli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 4,8 lt |
| Yağ Tipi : | Sentetik OW30 |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,70 lt |
| Vites : | 6 İleri - 2 Geri |
| Tek El Kontrol : | Var |
| Sürüş Tipi : | Şanzımanlı - Easy Turn |
| Motor Tipi : | 4-Zamanlı OHV |
| Motor Gücü : | 420 cm³ - 10,5 kW |
| Motor : | Cub Cadet OHV |
| Kar Küreme Yüksekliği : | 58 cm |
| Kar Küreme Alanı : | 76 cm |
| Far : | Var |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Bıçak Tipi : | Çelik / Tırtıklı |
| Baca Tipi : | Çelik |
| Ağırlık : | 125 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | CUBCADETXS376TDE |
| Marka | Cub Cadet |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.