| Fiyat | : | 77.684,92 TL |
| İndirimli Fiyat (%23,3) | : | 59.604,64 TL Kazancınız 18.080,28 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 60.796,73 TL |
*Aküsüzdür
*LION-700 Akü İle çalışır
Akülü Ürünleri Şarj Ediyor ve Düzenli Kontrolünü Yapıyor Musunuz?
Akülü Ürünlerin Bakım ve Kontrolü için Yapılması Gerekenler:
Bütün akülü ürünlerin, akü çalışma ömürlerinin uzamasını sağlamak amacıyla aşağıda belirtilen konuların dikkatle uygulanması gerekmektedir.
• Aküler ve akülü ürünler nemsiz bir ortamda oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir ( 30 C altında )
• Akülerin min. 6 ayda bir olmak üzere yılda 2 defa şarj edilmesi gerekmektedir.
• Akülü ürünlerinizi 6 ayda bir çalıştırıp boşalan akünüzü tekrar şarj ediniz.
• Maksimum batarya ömrü için aküler asla şarjsız şekilde depolanmamalıdır.
| Sabit Şaft Borusu Uzunluğu : | 190 - 230 cm |
| Ağırlık : | 3,75 kg |
| Zincir Ölçüsü / Diş : | 1/4'' P / 24 |
| Kılavuz Uzunluğu : | 20 cm |
| Güç : | 1200 W |
| Akü Voltaj / Kapasite : | 58 V |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | CAMPAGNOLAKRONOS |
| Marka | Campagnola |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.