• Tüm Kategoriler
  • Campagnola ALICE Zeytin Hasat Makinası

   ÖZEL FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN

   Campagnola ALICE Zeytin Hasat Makinası

   • Son derece azaltılmış titreşim
   • İnanılmaz hafiflik
   • Tam çalışma serbestliği
   • Sessizlik
   • Güvenirlik

   Campagnola ALICE Zeytin Silkme Makinası teknik özellikleri : 

    Akü  12V
    Çırpma Sayısı  1080 – 1150 rpm
    Ağırlık  3.3 kg
    Akım Gücü  7-8 A/sa
    Teleskopik Boru Uzunluğu  185-270 cm
    Kablo Uzunluğu  15 mt

   Zeytin silkme makinası denilince ilk akla gelen markalardan birisi olan Campagnolanın Alice modeli zeytin silkme makinası sahip olduğu birbirinden bağımsız hareket eden iki tarak sayesinde kolayca, budanmamış ve sık dalları olan zeytin ağaçlarının hasadını yapmaktadır. Zeytin silkme makinasının tarakları geleneksel çırpma hareketi yaparken aynı zamanda 8x7lik elips yörüngesi çizmektedir. Campagnola Alice Zeytin silkme makinasının her bir tarağı üzerinde 11 adet olmak üzere toplam 22 adet çubuk bulunmaktadır. Bu çubukların 5 adeti kısa 6 adeti uzundur. Bu taraklar değiştirilebilen termoplastik malzemeden imal edilmiştir. Zeytin hasat makinasının üst uç ağırlığını en aza indirebilmek amacıyla güç ünitesi uzatma kolunun alt ucuna monte edilmiştir. Campagnola ALICE Zeytin Hasat Makinası elektronik kontrol kartı, hareket verici düzeni ve aşırı ısınmayı kontrol eder.

   • Akü fiyata dahil değildir
   • Bu ürün araç tipi akü ile çalıştırılabilir

   Campagnola Alice zeytin toplama makinası 12 V akü ile çalışmaktadır. Dakikada 1150 vuruş yapmaktadır ancak diğer zeytin hasat makinaları ile kıyasla çift kafa avantajı ile 2 kat fazla performans göstermektedir. Campagnola Alice modelini diğer zeytin silkme makinalarından ayıran bir özelliği olan tarakların ekstra bir avantajı ise bağımsız hareket etmeleridir, bildiğimiz aşağı yukarı çırpma işlemini yapan taraklar aynı zamanda 8×7 yuvarlak çizmektedir. Toplamda 22 adet tarak ucu bulunmaktadır. Dişlerin tamamı termoplastik bir malzemeden üretilmiştir.
   Bildiğiniz üzere hasat makinalarında motorun yukarıda olması durumunda su kaçarak yanabilir. Ayrıca motor yukarıda olduğu için ağırlık üst tarafa biner ve zeytin hasat makinası uzatma çubuğu açıldığında çekilmez bir ağırlığa sahip olur. Bu zorlukları kaldırmak adına Campagnola alice zeytin hasat makinasının motoru alt uca monte edilmiştir. İnce bir ustalık ile kodlanmış Campagnola Alice elektronik kartı sensörleri ve ısınmayı kontrol edebilmektedir. Bu da zeytin hasat makinasının motorun yanmasının imkansıza yakın olduğunu göstermektedir. Makinanın kullanımı esnasında taraklar ağaca değmiyorsa otomatik olarak makina minimum devre düşecek ve akünün daha uzun dayanmasını sağlayacaktır. Ağaç ile temas halinde ise taraklar 1150 devre ulaşarak zeytinleri ağaçtan silkecektir. Aşağıda Campagnola Alice taraklarının bu özelliğini gösteren videomuzu izleyebilirsiniz.

   Campagnola Alice Hasat Makinası teknik özellikleri : 

   Ağırlık: 2500 gr.
   Başlık: Çift Hareketli
   Taraklar: Termoplastik
   Çalışma şartları: Budanmamış ve sık ağaçlar için oldukça ideal
   Vuruş Gücü: 1150d/d
   Alice elektrik kablosu 15 metre uzunluğa sahip olmakla beraber poliüretan maddeden imal edilen hafif ve esnek güç girişi ile çabuk bağlantı sağlayabilen özel bir pasolu rekora sahiptir.
   Teknik Bilgiler
   Gerilim: 12 V
   Akım: 7-8 A
   Uzunluk: 185-305cm
   Ağırlık: 1200g
   Kablo uzunluğu: 15 metre
   Başlık Sayısı: 2 Adet
   Tarak Sayısı: 22 Adet

    

   Campagnola ALICE Zeytin Hasat Makinası iş başında video : 

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAlice
   MarkaCampagnola
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   "

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.