| Fiyat | : | 33.022,15 TL |
| İndirimli Fiyat (%40,2) | : | 19.738,83 TL Kazancınız 13.283,31 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 20.133,61 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 82,00 mm x 52,00 mm |
| Motor Gücü : | |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 5,3 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 1,10 lt |
| Silindir Hacmi : | 306cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Model : | XR1450 |
| Maksimum Devir : | 3600 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 88,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Krank Çapı : | 25,40 mm |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 25 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRİGGS&STRATTONXR1450 |
| Marka | Briggs&Stratton |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.