| Fiyat | : | 18.544,97 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,7) | : | 13.223,97 TL Kazancınız 5.321,01 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 13.488,45 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 68,30 mm X 55,80 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,3 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 205 cm³ |
| Motor Tipi : | Jeneratör |
| Model : | VANGUARD 6,5 HP |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 110,60 mm |
| Krank Tipi : | Konik - Yatay |
| Krank Çapı : | 19,85 mm |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Güç : | 6,5 hp / 4,9 kW |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 18,7 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRİGGS&STRATTONVANGUARD6.5HP |
| Marka | Briggs&Stratton |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.