| Fiyat | : | 140.643,85 TL |
| İndirimli Fiyat (%30) | : | 98.396,75 TL Kazancınız 42.247,10 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 100.364,69 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 75,50 mm x 70,00 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | Opsiyonel |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 1,7 lt |
| Silindir Hacmi : | 627 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Model : | Vanguard/ 23 GROSS HP |
| Max.Devir : | 3150 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 84,60 mm |
| Krank Tipi : | Konik - Yatay |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Güç : | 23 hp |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Ağırlık : | 35 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRİGGS&STRATTONVANGUARD23HPKONİK |
| Marka | Briggs&Stratton |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.