| Fiyat | : | 12.642,14 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,9) | : | 8.993,90 TL Kazancınız 3.648,24 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 9.173,78 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 70,00 mm x 54,00 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,1 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 208 cm³ |
| Motor Tipi : | İlaçlama Makineleri |
| Model : | RS950 |
| Max.Devir : | 3600 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 61,50 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Yatay |
| Krank Çapı : | 19,05 mm |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Güç : | 6,5 hp / 4,9 kW |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 15,1 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRİGGS&STRATTONRS950 |
| Marka | Briggs&Stratton |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.