| Fiyat | : | 15.802,68 TL |
| İndirimli Fiyat (%28,9) | : | 11.242,63 TL Kazancınız 4.560,06 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 11.467,48 TL |
| Piston Çapı X Stroke : | 64,00 mm X 50,00 mm |
| Yakıt Tipi : | Benzinli |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,0 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Silindir Hacmi : | 161 cm³ |
| Motor Tipi : | Çim Biçme Makinaları |
| Model : | 750DOV |
| Max.Devir : | 3000 dev / dk |
| Krank Uzunluğu : | 60,00 mm |
| Krank Tipi : | Kamalı - Dikey |
| Krank Çapı : | 22,00 mm |
| Hava Filtresi : | Kuru Tip |
| Çalıştırma : | İpli |
| Ağırlık : | 11,1 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BRİGGS&STRATTON750DOV |
| Marka | Briggs&Stratton |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.