| Fiyat | : | 517.921,93 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,7) | : | 390.069,49 TL Kazancınız 127.852,44 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 397.870,88 TL |
| Tekerlek Çapı : | 6.5/80x12 |
| Ağırlık : | 235 kg |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : | 1,1 lt / 6,1 lt |
| Bıçak Sayısı : | 24 adet / 4 sıra |
| Kuyruk Mili : | Çift |
| Çapalama Derinliği : | 26 cm |
| Çapalama Genişliği : | 50-80 cm |
| Vites : | 4 İleri - 1 Geri |
| Güç Aktarımı : | Şanzımanlı |
| Çalıştırma : | Marşlı / İpli |
| Silindir Hacmi : | 389 cm³ |
| Güç : | 11,7 hp / 3600 Devir |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor Marka / Model : | HONDA / GX 390 OHV |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BERTOLİNİBT417SGX390 |
| Marka | Bertolini |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.