| Fiyat | : | 166.810,78 TL |
| İndirimli Fiyat (%24,7) | : | 125.631,33 TL Kazancınız 41.179,45 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 128.143,96 TL |
| Güvenlik : | EN 709+A4 |
| Yakıt Depo Kapasitesi : | 3,0 lt |
| Yağ Depo Kapasitesi : | 0,6 lt |
| Vites : | 2 İleri - 2 Geri |
| Tekerlekler : | 4.00x8" |
| Silindir Hacmi : | 182 cm³ |
| Motor Tipi : | EURO 5 |
| Motor : | EMAK / K800 OHV |
| Kuyruk Mili : | - |
| Güç Kaynağı : | Benzinli |
| Güç Aktarımı : | Şanzımanlı |
| Güç : | 5,7 hp / 3600 Devir |
| Far : | - |
| Çapalama Genişliği : | 40-60 cm |
| Çapalama Derinliği : | 16 cm |
| Çalıştırma : | İpli |
| Bıçak Sayısı : | 16 adet / 4 sıra |
| Ağırlık : | 90 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BERTOLİNİBT405SK800H |
| Marka | Bertolini |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.