| Fiyat | : | 3.336,71 TL |
| İndirimli Fiyat (%25,3) | : | 2.492,61 TL Kazancınız 844,09 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 2.542,46 TL |
| Ağırlık : | 1015 gr |
| Paket Adedi : | 10 |
| Tutma Sapı : | Alüminyum |
| Kesme Çapı : | 10 mm |
| Bıçak Uzunluğu : | 23 cm |
| Boy : | 60 cm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ALPENPILATUS200 |
| Marka | Alpen |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.